Image is not available
Slider

Duże Konie

DAMASZKA

 

Damaszka vel Ruda ma najdłuższy staż w naszej stajni. Zamieszkała u nas 12.07.2008 r. Urodzona w 2002 r. rasy szlachetna półkrew o mało spotykanej kasztanowatodereszowatej maści. Damaszka ma wspaniały, równy galop jest typem leniucha. Ale to własnie na niej większość osób debiutowało w swoich pierwszych startach w zawodach w konkurencji skoków. 

 

LOWENA

 

 

 Lowena vel "Kaban" to gniada klacz szlachetnej półkrwi urodzona w 2008r. Jest z nami od lata 2016 r. Lowena ma charakterek to taki nasz "Doktor Jekyll i pan Hyde". Lovi ma swoje zdanie na temat chodzenia pod siodłem jak chce to pięknie chodzi parkury do 110cm. 

 

 

KOTILLA

koti

 Kotilla ur. 2011r. to nasz "cukiereczek" przyjechała do nas w grudniu 2014 roku zupełnie surowa, jednak po ciężkiej pracy Kotka stała się naszym stajennym championem. Jest energiczna, kochana i chętna do dalszej pracy. Uwielbia skakać, przychodzi jej to z wielką łatwością i lekkością widać że odziedziczyła to po przodkach jej matka to Koma po Maram a ojciec Otill po Luron. Koti jest koniem dla osób zaawansowanych. Z powodzeniem startuje w konkursach do klasy L w domu skacze do 140 cm. Na mistrzostwach Pomorza w Skokach Martyna i Koti zdobyły Vice MIstrzostwo Pomorza w Kwiekach w roku 2021 w Kategorii Juniorów Młodszych
 

 DOMISIA vel SIWA

siwa 

 Siwa przyjechała do nas w maju 2014 r.  Uwielbia skakać,  z powodzeniem startuje pod naszą zawodniczką Aleksandrą Jeszką  w konkursach do klasy N w domu skacze do 140 cm.  Na mistrzostwach Pomorza w Skokach Ola z Siwą zdobyły Vice MIstrzostwo Pomorza w Kwiekach w roku 2021 w Kategorii Open.

LIZA

 

Liza ur. 2004 r. i 164 cm wzrostu. Jest z nami od maja 2014r. Razem z Karmen tworzą zgraną parę zaprzęgową. Liza jest koniem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Wspaniały z niej towarzysz na wędrówki po lesie jak i pierwsze jazdy na lonży.

 

DERBA

debi

Derba wołamy na nią Debi albo Bi to tarantowata klacz ur. 2008r. Jest u nas od lutego 2018r. Debi jest koniem dla osób zaawansowanych. Bardzo fajnie skacze chociaż czasami widzi "duchy"

GALAXY

galaxy

Galaxy todruga z naszych tarantek. Przyjechała do nas w maju 2018r. Galaxy chodzi w zaprzęgu i pod siodłem jest koniem dla osób na każdym poziomie. Z powodzeniem startuje w zawodach skokowych do klasy L.

Kucyki i małe konie

FIONA

 

fiona

 Fionka to jedna z naszych poniaczek ma 140 cm wzrostu, urodzona w 2005r. Idealny konik dla dzieci zaczynających jazdy na maneżu i w terenie. Ma spokojny i bardzo wygodny kłus i galop, to na niej większość jeźdźców zaczyna swoje pierwsze skoki. Jest typem leniuszka ale jak chce to potrafi sporo. W 2018 roku wróciła do startów w konkurencji skoków. Z powodzeniem startuje na Sopockim Hipodromie w konkursach dla kucy i mini LL.

 

NORKA

Norka

 Norka to urodzona w 2007r klaczka rasy konik polski. To na niej dzieci uczą się u nas na lonży jak i na maneżu i w terenie. Ale jak to konik polski miewa swoje humorki jednak nie przeszkadza to w zdobywaniu jej całkiem sporego grona swoich sympatyków. Bardzo fajnie skacze z powodzeniem startuje w szkółkowych zawodach.

 

 MIKA

Mika to nasza "babcia" kucynka ma 128 cm wzrostu. Jechaliśmy po nią aż 300 km ale opłacało się. Jest ostoją spokoju i cierpliwości. Wspaniale sprawdza się na oprowadzkach dla najmłodszych . 

  

WAJANA

 W-Anja ale wołamy na nią Wajana to urodzona w 2007 r. klaczka  rasy huculskiej. Kupiona w kwietniu 2017 r. To na niej dzieci uczą się jeździć u nas na lonży, maneżu i w terenie. Jest bardzo spokojna, idealnie chodzi w zastępie. 

JANTAR

jantar

Windhoek's Jantar w skrócie Jantar kucyk walijski sekcji B. Jedyny wałaszek w naszym stadzie. Urodzony w 2011r. Przyjechał do nas w lutym 2019r. To taki nasz malutki cukiereczek. Kucyk jest bardzo sympatyczny, grzeczny i co najważniejsze spokojny.  Z powodzeniem startuje na zawodach w konkurencji skoków w kategorii kucy, zajmując czołowe miejsca pod nasza najmłodszą zawodniczką Zuzią. W 2021r Zuzia i Jantar zdobyli Halowe Vice Mistrzostwo Pomorza w Sopocie w kategorii kucy A1, Otwarte Vice MIstrzostwo Pomorza w Kwiekach w kategorii kucy A1 w Kwiekach. Byli finalistami MIstrzostw Polski Dzieci i Młodzieży w Jakubowicach zajmując tam 18 miejsce. 

ORIONKA

 orionka

Orionka to urodzona w 2008r klaczka rasy konik polski. Przyjechała do nas w lutym 2019r. To na niej dzieci uczą się u nas na lonży jak i na maneżu i w terenie. Jak na konika polskieg jest ardzo grzeczna i spokojna.
facebook_page_plugin

Facebook 'Agroturystyka u Rychertów'

facebook_page_plugin

Facebook 'Stajnia u Rychertów'