DAMASZKA

 

Damaszka vel Ruda ma najdłuższy staż w naszej stajni. Zamieszkała u nas 12.07.2008 r. Urodzona w 2002 r. rasy szlachetna półkrew o mało spotykanej kasztanowatodereszowatej maści. Damaszka ma wspaniały, równy galop jest typem leniucha. Ale to własnie na niej większość osób debiutowało w swoich pierwszych startach w zawodach w konkurencji skoków. 

 

LAURA

Laura

Laura to gniada zimnokrwista klacz urodzona w 2005r. Tak jak Damaszka jest z nami od 2008r. Dała nam jak do tej pory 6 źrebaków. Jest to koń do wszystkiego, niezawodna w zaprzęgu, na lonży jak i na wyjazdy w teren. Spokojna, bardzo odważna w stadzie dominująca, zawsze i wszędzie musi być pierwsza.
 

LOWENA

 

 

 Lowena to gniada klacz szlachetnej półkrwi urodzona w 2008r. Jest z nami od lata 2016 r. Lowena ma charakterek i swoje zdanie na temat chodzenia pod siodłem, jest bardzo skoczna i jak chce pięknie chodzi parkury do 110cm. 

 

FIONA

 

fiona

 Fionka kolejna z naszych poniaczek ma 140 cm wzrostu, urodzona w 2005r. Idealny konik dla dzieci zaczynających jazdy na maneżu i w terenie. Ma spokojny i bardzo wygodny kłus i galop, to na niej większość jeźdźców zaczyna swoje pierwsze skoki

 

NORKA

Norka

 Norka to urodzona w 2007r klaczka rasy konik polski. To na niej dzieci uczą się u nas na lonży jak i na maneżu i w terenie. Ale jak to konik polski miewa swoje humorki jednak nie przeszkadza to w zdobywaniu jej całkiem sporego grona swoich sympatyków. 

 

KOTILLA

kotilla

 Kotilla ur. 2011r. to nasz "cukiereczek" przyjechała do nas w grudniu 2014 roku zupełnie surowa, jednak po ciężkiej pracy Kotka staje się naszym stajennym championem. Jest energiczna, kochana i chętna do dalszej pracy. Uwielbia skakać, przychodzi jej to z wielką łatwością i lekkością widać że odziedziczyła to po przodkach jej matka to Koma po Maram a ojciec Otill po Luron. Koti jest koniem dla osób zaawansowanych jednak dążymy do tego aby coraz więcej osób mogło na niej jeździć.
 

LIZA

 

Liza ur. 2004 r. i 164 cm wzrostu. Jest z nami od maja 2014r. Razem z Laurą tworzą zgraną parę zaprzęgową. Liza jest koniem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Wspaniały z niej towarzysz na wędrówki po lesie jak i pierwsze jazdy na lonży.

 

 DOMISIA vel SIWA

 

 Siwa przyjechała do nas w maju 2014 r. Jest koniem "instruktorskim" najlepszy koń na czoło w tereny. Uwielbia skakać, ma już za sobą pierwsze parkury do 90 cm. Jeżdżą na niej zarówno dzieci jak i dorośli. Jest ulubienicą większości osób z naszej stajni a to zasługa jej uroku i niesamowitego charakteru.

  

 MIKA

Mika to nasza kucynka ma 125 cm wzrostu. Jechaliśmy po nią aż 300 km ale opłacało się. Jest ostoją spokoju i cierpliwości. Wspaniale sprawdza się na oprowadzkach dla najmłodszych jak i  na jazdach na maneżu dla trochę starszych.

 

VALONIA

 Valonia ur 2005 r. przyjechała do nas w czerwcu 2017 r. Jest klaczą pełnej krwi angielskiej, ma wspaniały charakter. Pod siodłem bardzo delikatna na pomoce, świetnie sprawdza się tak w ujeżdżeniu jak i w skokach. Jest koniem dla osób zaawansowanych. 

  

WAJANA

 W-Anja ale wołamy na nią Wajana to urodzona w 2007 r. klaczka  rasy huculskiej. Kupiona w kwietniu 2017 r. To na niej dzieci uczą się jeździć u nas na lonży, maneżu i w terenie. Jest bardzo spokojna, idealnie chodzi w zastępie.
facebook_page_plugin

Facebook 'Agroturystyka u Rychertów'

facebook_page_plugin

Facebook 'Stajnia u Rychertów'